Galvenā Paneļu filtri
Paneļu filtri PDF Drukāt E-pasts

Paneļu filtri ir savietojami ar kabatu filtru putekļu aizturēšanas spēju, tā neliela izmēra, stingras konstrukcijas un to neietekmē turbulence.  Filtros izmantojam 3 materiāla veidus:

SP (ISO Coarse 65% - ePM10 55%/ G4 - M5) materiāls ir neausts, krokains, dziļas slodzes poliēsteris, kas ir pildīts ar īpašu telpiski dalītu materiālu. Krokas tiek izvietotas uz polistirola karkasa ar poliuretāna segumu. Filtra materiāls ir izgatavots speciāli saskaņā ar Emburgas filtri specifikācijām, kas nodrošina optimālu filtrēšanas ražīgumu, augstu putekļu aizturēšanas spēju, zemu sākotnējo spiediena kritumu un stingru krokojumu.

PP (ISO ePM10 55% - ePM1 90%/ M5 - F9) sintētiskais filtra materiāls, kas nerada elektrostatisko lādiņu, nodrošina augstu sākotnējo darba efektivitāti, tam ir augsts pārplīšanas spiediens, ārkārtīga izturība pret mitrumu, zems spiediena kritums un augsta putekļu aizturēšanas spēja. PP filtrēšanas materiāls atšķiras ar augstāku sākotnējās standarta filtrēšanas efektivitāti salīdzinot ar tradicionāliem sintētiskajiem filtrēšanas materiāliem, kam ir zema standarta efektivitāte un augsta elektrostatiskā lādiņa izveidošanās iespēja.

GF (ISO Coarse 50% / G3) stikla šķiedras materiāls.

Duststop - rupjai putekļu filtrācijai, materiāls ar antibakteriālo impregnēšanu.

Paintstop - atdala krāsas miglu no gaisa. Tādējādi gaisa vadi, ventilatori un motori ir pasargāti no krāsas nosēdumiem.

Iepriekšējās attīrīšanas paneļu filtriem ir pārbaudīts ilgs kalpošanas laiks un augsta efektivitāte attiecībā uz lielāko daļu no prasībām pret apkārtējās vides apstākļiem.

 

 

 

 

95% no gadījumiem paneļu filtri var aizstāt esošos iepriekšējās attīrīšanas filtrus bez jebkādām esošā montāžas karkasa konstrukcijas izmaiņām.

Rāmjus var izgatavot no metāla, kartona vai plastikāta.